Sık Sorulan Sorular

Hazır makale, yazarlarımız tarafından daha önce hazırlanmış, editörlerimiz tarafından da kontrol edilerek ve onaylanarak sizlere sunulan makalelerdir.

1001 Makale'ye üye olmak, oldukça kolaydır. Kayıt ol ekranından sizlerden ne tür bilgiler istediğimizi net bir şekilde görebililirsiniz.

Sitemize giriş yapmanızın ardından sol tarafta bulunan "Bakiye Yükle" sayfasına giderek, oradan ne kadarlık bir yükleme yapacağınızı girmeniz gerekmektedir. Miktarınızı girdikten sonra "Bakiye Yükle" butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, orada kart bilgileriniz ile ödemenizi gerçekleştirmenizin ardından yüklemek istediğiniz tutar otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. (Tanımlanmaması halinde canlı destek kısmından bildirimde bulunarak bilgi alınız.)

Ödeme alt yapısı olarak "Shopier" kullanılmaktadır.

-Otomatik bakiye tanımlama. (Sorun olması durumunda Canlı destek kısmından bilgi alınız.)
-Satın alınan makalelerin otomatik teslimatı.

- Satın aldığınız makaleler, satın almanızla birlikte otomatik olarak "Siparişlerim" sayfasına düşüyor ve oradan indirilebilir hale geliyor.
- Resimli makale teslimatlarında tarafınıza rar dosyası halinde gönderilmektedir ve içerisinde makale dosyası ile resimler yer almaktadır. (Resimli Olanlar Belirtilmektedir)

Üye girişi yaptıktan sonra sol menüde bulunan "Siparişlerim" sayfasından şimdiye kadar satın aldığınız bütün makaleleri görüntüleyebilirsiniz.

Satın alınan makalelerin telif hakları tamamiyle satın alan kişiye ait olmaktadır.