En İyi Yüz Nemlendirici ve Güneş Kremi (Kadın & Moda & Güzellik)

En İyi Yüz Nemlendirici


En iyi nemlendirici krem markaları, en iyi nemlendirici yüz kremi ve en iyi güneş kremi hangileridir, fiyatları nelerdir, etkileri nelerdir merak ediyorsanız bu yazımız tam sizin için.

En İyi Yüz Nemlendici Kremler

La Prairie Skin Caviar Luxe Cream

Adından da anlaşılacağı gibi oldukça pahalı bir markadır. Pahalı olmasının sebebi vaatlerini yerine getiren bir markadır. Sırf fiyatı uygun diye bir krem alırsınız ama işe yaramaz çıkar ve paranız çöpe gidebilir. Cildi nemlendirir ve kremsi dokusuyla yüzünüzü yumuşatır ve açık gözenekleriniz varsa kapatmaya yardımcı olur. Nemlendirme özelliği yanında yaşlanma karşıtıdır ve piyasadaki fiyatı 2.190.00 TL'dir.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Cream

Herkesin çok bildiği bir kremdir ve kime sorsanız kesinlikle çantasında bulundurur. Ürünün en güzel özelliği içindeki çiçeksi özleriyle cilde ipek gibi doku kazandırır ve kremi sürdüğünüzde sanki sürmemiş gibi etki yaratır. Krem yağlı bir etki bırakmaz. Nemlendirirken cildinizin parlamasına ve sağlıklı görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 60 TL'dir.

The Body Shop Seaweed Oil Cream

Piyasada ki diğer kremlere göre yapısı farklıdır ve jel dokusuna sahiptir. İçinde yağ olmasına rağmen yüzünüzde yağlı bir etki bırakmıyor. Eğer yüzünüzün parlamasından şikâyet ediyorsanız bu krem sayesinde yüzünüz matlaşabilir. Ortalama bir fiyatı vardır ve fiyatı 64,90 TL'dir.

Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Cream

Adından anlaşılacağı gibi bulutsu hafif bir kremdir. Yapısı jel dokuludur diğer kremler gibi değildir. Cilde sağladığı kalıcı nemlendirme özelliğiyle 24 saat cildiniz yumuşacık oluyor. Eğer cildiniz hassas ve kızarıklığa meyilliyse bu krem cildinizi yatıştırabilir. Fiyatı 265,00 TL'dir.

La Roche-Posay Toleriane Cream

Bakım sektöründe müşterilerin bir numaralı tercihidir. Kadınlar arasında en çok popüler kremdir. Kremler de parfüm esansını seviyorsanız bu krem sizin için uygundur. Cildiniz sivilcelenmeye yatkınsa cildinizin gözeneklerini açmasını sağlıyor. Hassas ve alerjik ciltler rahatlıkla kullanabilir. Fiyatı 57,00 TL'dir.

En İyi Yüz Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid SPF 50 Güneş Kremi 50 ml

Çok yüksek güneş korumasıyla bilinen bir markadır. Yüksek spektrumlu koruması cilde ulaşan zararlı ışınları kalkan gibi engeller. Denize girdiğinizde suya, kuma ve güneş dayanıklıdır. Yüzde batma hissi yaratmaz ve yüzünüzün her noktasına uygulayabilirsiniz ve buna göz çevresini de dahildir. Günlük hayatta cildimiz havadaki zararlı kirlerden dolayı hasar görür ve bu krem hem güneşten sizi korurken, cildinizi çevresel şartlardan etkilenmemesini sağlar. Fiyatı 91,92 TL'dir.